Youtube Premium Yeni Güncelleme

Youtube Premium ,Youtube’da çevrimdışı video izlemenizi ,video indirmenizi ve reklamsız video izleme keyfi sunan ücretli bir aboneliktir.

Ancak Youtube Premium platformu izlediğiniz video’nun kalitesi 720p den daha yüksek olsa da sadece 720p izlemeye izin veriyordu.Ancakfgrafra bir kullanıcının Iphone’unda görüldüğü gibi artık bazı kullanıcılarına 1080p kalitesin’de video izlemeye izin veriyor.IOS Cihazlar’dan sonra Android cihazların’da bu durumdan yavaş yavaş yararlandığı doğrulandı.

youtube premium
youtube premium

Ancak bu durumla ilgili henüz youtube tarafın’dan yapılmış resmi bir açıklama bulunmuyor Şu an bazı kullanıcılar YouTube Premium aracılığıyla 1080p çözünürlüğünde videoları indirebildiklerini bildirirken, bazı kullanıcılar ise hala 720p kalitesinde indirme yapabiliyorlar. Bu özelliğin test aşamasın’da mı ya da kullanıma tamamen sunuldumu bu soruların cevaplarını Youtube’dan resmi bir açıklama gelene kadar bilemeyeceğiz açıklama geldiği takdir de sizleri ilerleyen günler’de bilgilendireceğiz.

Kaynak GsmArena

Hakkında: Emre Çiçekyurt

Teknoloji ve bilime ilgili sizinle beraber öğrenmeye geleceği değiştirmeye çalışan elektronik ve haberleşme mühendisliği öğrencisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

hashtag-nedir-hashtag-nasil-kullanilir

Hashtag Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hashtag Nedir, Nasıl Kullanılır? Hashtag, 2007 yılında twitter ile hayatımıza girmiş yeni bir terimdir. Sosyal …

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments