instagram silinen mesajlar

Instagram Silinen Mesajları ve Fotoğrafları Geri Getirme

Instagram dm üzerinden gönderilen mesajlar ve fotoğraflar sizin için değerli olabilir, ya da şüphelendiğiniz birinin eski mesajlarını okumak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere instagram dm üzerinden gönderilen mesaj ve fotoğrafları nasıl geri indireceğinizi göstereceğiz. İnternette bu konu hakkında pek bilgi olmadığı için detaylı ve anlaşılır anlatım için lütfen talimatları harfiyen yerine getirin. Sorunsuz bir şekilde mesajlara ulaşabileceksiniz.

En alt kısma resimli anlatım da ekliyorum arkadaşlar, talimatlara uyup resimler üzerinden de gidebilirsiniz. Sırasıyla hepsini yapın.

1.Google Chrome’u indirin.
2.Chrome Web Mağazasına girin. Görselde gözüktüğü şekilde; İlk olarak “json” aramasını yapın.Daha sonra 2 ve 3 numara ile işaretli olan uzantıları ekleyin.
3.Sağ üstte “JH” simgesini göreceksiniz (bkz: 4 numaralı işaret) ona tıklayın.
4.Karşınıza 2. Görseldeki görüntü gelecek.(Metin kutusunun içi dolu olarak gelebilir.İçini boşaltın.)
5.Son olarakta, İndirdiğimiz instagram verilerinden birini (Mesajlar,beğeniler,yorumlar vs.) not defteri ile açın ve hepsini kopyalayın ( (crtl+a)+(ctrl+c)) ve 2. Görselde bulunan metin kutusunun içine yapıştırın, ardından “OK” butonuna basın.(Yapıştırma ve Ok butonuna basmanız biraz kasıntılı olabilir acele etmeyin.)
6.Gelen ekranda bulunan sayılar zamana göre kişilere verilmiş sayılardır.Her hangi bir sayıya tıkladığınızda “participanxt:” yazan yer kiminle konuşulduğunu, “conversation” kısmı da konuşma geçmişidir.

Adımları doğru bir şekilde yaptığınız taktirde eski mesajları görebileceksiniz.

Hakkında: admin

Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi. Öğrendiği bilgileri elinden geldiğince paylaşmaya çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo 2.000-3.000 TL Arası En İyi Laptoplar

Evet arkadaşlar bu makalemizde sizlere Lenovo’nın 2000-3000 Tl arası en iyi laptoplarını sıralayacağız.Oldukça bilinen ve …

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments