Call of Duty: Modern Warfare 2019’dan Yeni Haber!

Oyuncular tarafından merakla beklenen Call Of Duty:Modern Warfare 2019’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor.Bir süre önce fragmanı yayınlanan oyunun özellikleri de internete düşmeye başladı nihayet. Infinity Ward’ın yaptığı açıklamalardan yola çıkarak 2019’da çıkacak olan oyunun geçmiş oyunlara göre farklı olacağı anlaşılmıştı.Oyun ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktıkça bu açıklamalar daha net bir şekilde anlaşılmaya başlandı.Call of Duty:Modern Warfare 2019’un çok oyunculu modunda mini haritanın olmadığına dair iddialar vardı.Yeni gelen haberler bu iddiaları doğrular nitelikte.Activision’a ziyarette bulunan bir youtube kanalı oyunda mini haritanın olmayacağını bildirdi.

Call Of Duty Modern Warfare 2019’da Yeni Özellik Olarak Neler Var?

Gelen haberler arasında sadece oyundan birşeyler kaldırılmayacağı,eklemeler de yapılacağı söyleniyor.Oyundaki her silahın kendine has özellikleri olacak ve oyuncu istediği parçayı silahlara takabilecek.Bir silahta 40 civarı ekleme olabilecek.Farklı dürbünler,dipçikler v.b eklemeler ile oyun bizim için daha bir özel hale geleceğe benziyor.

Oyunun fragmanına bakıldığı zaman Ortadoğu’da ki savaşlara,örgütlere ve silahlara da yer verileceği gözüküyor.Dünyanın şuan içinde bulunduğu güncel olayları ele alması ve oyuna farklı özellikler getirmesi Call Of Duty:Modern Warfare 2019’un oyun dünyasına damga vurması bekleniyor.Şimdilik elde ettiğimiz bilgiler bunlarla sınırlı.Ancak ilerleyen zaman da daha çok bilgi gelirse sizlerle paylaşacağız.Call Of Duty Modern Warfare 2019, 25 Ekim’de çıkana dek lütfen takipte kalın.

Cpt Price’ın emrinde başarılı operasyonlar dileriz:))

Hakkında: Tahir Özyurt

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite Sezon 10 Güncellemesi Geldi

Fortnite oynayan ve twitch üzerinden izleyenler için sonunda geldi. Merakla beklenen Fortnite güncellemesi çıktı. Epic …

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments