Riot Games’in Yeni Oyunu ”VALORANT”

Riot Games’in Yeni Oyunu Valorant

Şu sıralar kapalı betada olan Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant, oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşabilmesi için 0.49 güncellemesi ile birlikte rekabetçi modunu getiriyor.

Valorant oyuncuları yakında seviyelerini test edebilecekler. Riot Games bugünlerde,oldukça popüler olan birinci şahıs nişancı oyununa, oyunun yakında çıkacak olan 0.49 güncellemesinin “kısa bir süre sonra” için rekabetçi bir mod eklemeyi planladığını açıkladı, ilk erişim Kuzey Amerika ve Avrupa’daki oyunculara açılıyor.

Valorant’ın rekabetçi sisteminde kazanacağınız oyunlara göre sıralamada daha yukarılara çıkacaksınız. Riot Games, oyun için sekiz aşamalı bir rank sistemi belirlemiş. Bu ranklar; “Demir, Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Ölümsüz ve Valorant.” Valorant rankı dışındaki tüm seviyeler üç aşamadan oluşurken, oyuncuların beraber oynaması için 2 rank sınırlaması geliyor. Yani Demir seviyesindeki bir oyuncu Platin seviyesindeki oyuncuyla karşı karşıya gelmiyor, dört oyuncuya kadar rekabetçi bir oyun için sıraya girebileceksiniz.

Kendi seviyenizdeki oyuncularla oynayacaksınız

Valorant, rekabetçi mod sayesinde oyuncular arasındaki farkı en aza indirgeyerek daha çekişmeli maçlar sunmak istiyor. Aynı zamanda rekabetçi modda yer alacak tüm hataları kapalı beta sürecinde çözmek isteyen stüdyo, bununla birlikte oyunculara bir amaç sunarak oyundan daha fazla zevk alınmasını sağlayacak.

Valorant’ı nasıl oynayabilirim?

Riot Games’in yeni FPS oyunu Valorant’ı kapalı betada oynamak istiyorsanız, bir Riot hesabıyla Twitch hesabına bağlanmalı ve Valorant oynayan yayıncıları izlemeniz gerekiyor. Eğer şansınız varsa sizler de kapalı betada oynamaya hak kazanabilirsiniz.

Hakkında: Emre Çiçekyurt

Teknoloji ve bilime ilgili sizinle beraber öğrenmeye geleceği değiştirmeye çalışan elektronik ve haberleşme mühendisliği öğrencisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite Sezon 10 Güncellemesi Geldi

Fortnite oynayan ve twitch üzerinden izleyenler için sonunda geldi. Merakla beklenen Fortnite güncellemesi çıktı. Epic …

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
TeknoBH
3 yıl önce

Efsane bir oyun..

Laminat fiyatları
3 yıl önce

Teşekkürler Hocam ellerinize sağlık

romantik mesajlar
3 yıl önce

Şu oyunu bir ben sevemedim sanırım. Espor vs .vs. bayağı yayıldı.

çatı ustası çatı yükseltme
2 yıl önce

Her zaman sizi takip ediyorum.Emeğinize sağlık

Last edited 2 yıl önce by çatı ustası çatı yükseltme