Ana Sayfa / Programlar / Samsung’dan El Yazısını Metne Dönüştüren Uygulama: CalliScan

Samsung’dan El Yazısını Metne Dönüştüren Uygulama: CalliScan

El yazısı ile aldığınız notları dijital platforma uygun hâle getirmek için kullanabileceğiniz pek çok uygulama mevcut. Samsung da bu uygulamalara bir ekleme yaparak yazılı notlarınızı bir metne dönüştürebileceğiniz bir uygulama yayınladı.

Samsung’dan Hayat Kolaylaştırıcak Uygulama

CalliScan uygulaması, oldukça basit ve işlevsel olmakla beraber kaydedilmesi veya arşivlenmesi gereken notlarınız varsa ancak bunları tek tek yazacak zamanınız yoksa sizin için oldukça faydalı olabilir. Dijitalleştirmek istediğiniz bir belgenin fotoğrafını çekip yüklediğinizde uygulama, sizin için bu belgeyi bir metne dönüştürüyor. Bu metnin üzerinde düzenlemeler yapabilir ve bu belgenizi paylaşabilirsiniz.

Uygulama şu an hâlâ stabil olarak çalışmasa da gelecekte çok daha iyi bir kullanım deneyimi sunacağı kesin. Uygulama, henüz tam oturmadığı için tarama performansı çok iyi değil. CalliScan, bazen notları metne çeviremezken çevirdiği durumlarda da çok fazla hata yapıyor. Aynı zamanda şu an sadece İngilizce dilini desteklediği için de çok fazla kısıtlama mevcut.

Uygulama şuan test aşamasın da olmasın dan dolayı stabil olarak çalışmıyor olup eksikleri bulunmaktadır ancak şüphesiz bu haliyle de hatrı sayılır derece işe yarıyor

Sizde uygulamayı deneyip kullamak istiyorsanız Galaxy store’dan indirip deneyebilirsiniz.

Hakkında: Emre Çiçekyurt

Kontrol Ediliyor

Toplu Resimlere Logo Ekleme

Bu yazımızda sizlere toplu resimlere kolayca nasıl logo yazı ekleyebileceğinizi göstereceğiz. Programın içinde bir çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir