Xbox Live Gold’da Ağustos Ayında Ücretsiz Olacak Oyunlar

Bir önce ki yazımız da Siz değerli okuyucularımıza Play Station Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulan oyunları derlemiştik.Şimdi ise Microsoft, Xbox Live Gold’da ağustos ayı için kullanıcılarına sunduğu oyunları listeyeceğiz.

Xbox Live Gold üyeleri, her ay olduğu gibi bu ay da 4 adet oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler. Microsoft, ücretsiz oyunların 2’sini Xbox One ve diğer 2’sini de Xbox 360 ve Xbox One kullanıcılarına aynı anda sunacak. Bu oyunlar “Xbox One Geriye Uyumluluk” programının da bir parçası olacak. Bu detayları da aktardıktan sonra vakit kaybetmeden Ağustos ayı boyunca ücretsiz olan oyunlara geçelim.

1. Gears Of War 4 (Xbox One: 1 Ağustos / 31 Ağustos)

Image result for gears of war 4

Gears of War 4, The Coalition tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ve Xbox One için Microsoft Studios tarafından yayınlanan üçüncü şahıs bir shooter video oyunudur. Şüphesiz tüm zamanların en çok beğenilen serilerin den olan Gears of War 4 Köylerine yapılan saldırıdan kıl payı kurtulan JD Fenix ve arkadaşları Kait ve Del, artık sevdiklerini kurtarmalı ve bu korkunç, yeni düşmanın kaynağını keşfetmeliler” açıklamasıyla yayınlanan oyunu 1 Ağustos tarihinden itibaren edinebilirsiniz.

2. Forza Motorsport 6 (Xbox One: 16 Ağustos / 15 Eylül)

Image result for Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6, Turn 10 Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından Xbox One için yayınlanan bir yarış video oyunudur.  Forza Motorsport 6 geniş kapsamlı ve gelişmiş özellikli bir oyun tam özellikli kokpitler ve 450 den fazla Forza Motorsport 6 otobiliyle eğlenceyi tadın. Dünyaca ünlü 26 bölgede, 24 efsanevi destansı yarışta boy gösterebilirsiniz.

3. Torchlight (Xbox 360 ve Xbox One: 1 Ağustos / 15 Ağustos)

Torclight

Torchlight, Runic Games tarafından geliştirilen ve Windows için Ekim 2009’da piyasaya sürülen Perfect World tarafından yayınlanan, aksiyon rolü oynayan bir oyundur ve kesilen zindan tarayıcısı video oyunudur.  Torchlight, rastgele zindanlarda maceraya atılacağınız, güçlü eşyalar toplayacağınız, canavar ordularını öldüreceğiniz, yeni ve yıkıcı beceriler öğreneceğiniz bir aksiyon oyunu. Torchlight’ı da ücretsiz olmasından faydalanarak indirebilirsiniz.

4. Castlevania: Lords Of Shadow (Xbox 360 ve Xbox One: 16 Ağustos / 31 Ağustos)

Castlevania için resim sonucu: Lords Of Shadow

Castlevania: Shadow Lords of Shadow, MercurySteam ve Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından yayınlanan ve 5 Ekim 2010’da PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen bir aksiyon-macera video oyunudur. PC versiyonu 27 Ağustos 2013’te yayımlandı.

Ayrıca Gears of War 4, hem Xbox One hem de Windows 10’da kullanılabilen bir Xbox Play Anywhere oyunu olduğundan Xbox Live Gold üyesi olan ve Xbox Game Pass Ultimate’e abone olan tüm PC oyuncuları da oyunu oynayabilir.

Teknografya.com Keyifli Oyunlar Diler…

Hakkında: Emre Çiçekyurt

Teknoloji ve bilime ilgili sizinle beraber öğrenmeye geleceği değiştirmeye çalışan elektronik ve haberleşme mühendisliği öğrencisi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Modern Warfare 2019’dan Yeni Haber!

Oyuncular tarafından merakla beklenen Call Of Duty:Modern Warfare 2019’dan yeni haberler gelmeye devam ediyor.Bir süre …

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments